Weather Alerts 17 View »

Races

Supreme Court
Elect Chief Justice
Adell Trustee (3 seats)
Aztalan Supervisor (2 seats)
Beaver Dam Alderperson District 3
Bloomfield President
Bloomfield Trustee (2 seats)
Brighton Chairperson
Brighton Supervisor 1
Brighton Supervisor 2
Bristol School Board (2 seats)
Brown Deer School Board (3 seats)
Burlington Alderperson District 2
Burlington School Board (2 seats)
Butler President
Butler Trustee (3 seats)
Calamus Roadside Pickup
Caledonia Separate School District
Cedarburg Alderperson District 4
Cedarburg Alderperson District 6
Cedarburg Mayor
Chenequa President
Cudahy School Board (2 seats)
Delafield Alderperson District 1
Delafield Supervisor (2 seats)
Dousman President
Dover Chairperson
Eagle President
Eagle Trustee (3 seats)
East Troy Community 1 Bonds $22.5 Million
East Troy Community 2 Bonds $2.2 Million
East Troy Community School Board
East Troy Trustee (3 seats)
Elkhart Lake-Glenbeulah Exceed Limits
Elkhorn 1 Bonds $20.4 Million
Elkhorn 2 Bonds $4.7 Million
Elkhorn Alderperson District 2
Elmwood Park Trustee (3 seats)
Emmet Chairperson
Erin Chairperson
Erin Supervisor (2 seats)
Fontana Trustee (3 seats)
Fox Lake Chairperson
Fox Lake Municipal Judge
Fox Point Trustee (2 seats)
Fox Point-Bayside Exceed Limits
Franklin School Board (2 seats)
Ft. Atkinson Alderperson (3 seats)
Ft. Atkinson School Board (2 seats)
Geneva Supervisor 1
Geneva Supervisor 2
Germantown Trustee 3
Glendale Alderperson District 5
Glendale Mayor
Grafton Supervisor (2 seats)
Grafton Trustee (3 seats)
Greendale School Board (2 seats)
Greendale Trustee (2 seats)
Hartland Trustee (3 seats)
Horicon School Board (Burnett)
Horicon School Board (Hubbard/Oak Grove)
Hubbard Constable
Hubbard Supervisor 1
Hubbard Supervisor 2
Hustisford Clerk
Ixonia Supervisor (2 seats)
Jackson President
Jefferson Alderperson at Large (2 seats)
Jefferson Exceed Limits
Johnson Creek President
Johnson Creek Trustee (3 seats)
Juneau Alderperson District 3
Kenosha Unified Bonds $16.7 Million
Kenosha Unified School Board (3 seats)
Kewaskum Clerk
Kewaskum School Board (3 seats)
Kohler Trustee (3 seats)
Koshkonong Chairperson
Lake Geneva Alderperson District 1
Lake Geneva Alderperson District 4
Lake Geneva Elem. Schools (2 seats)
Lake Mills Alderperson at Large
Lake Mills Town Supervisor II
Leroy Supervisor 2
Linn Chairperson
Linn Supervisor 2
Lomira School Board Zone 3 (2 seats)
Lyons Chairperson
Mayville 1 Bonds $19.3 Million
Mayville 2 Bonds $3.7 Million
Menomonee Falls President
Menomonee Falls School Board (2 seats)
Mequon Alderperson District 8
Mequon-Thiensville Bonds $ 18 Million
Milford Supervisor (2 seats)
Milford Treasurer
Milwaukee Cnty Supervisor 10
Milwaukee Cnty Supervisor 15
Milwaukee School Board 2
Milwaukee School Board 3
Mt. Pleasant President
Mt. Pleasant Trustee (3 seats)
Mukwonago Chairperson
Mukwonago School Board (East Region)
Mukwonago Supervisor (2 seats)
Muskego Alderperson District 4
Neosho Trustee (2 seats)
New Berlin School Board (2 seats)
Newburg Trustee (3 seats)
Nicolet School Board (2 seats)
North Prairie President
North Prairie Trustee (3 seats)
Norway Municipal Judge
Oak Creek Alderperson District 3
Oak Creek Alderperson District 5
Oak Creek-Franklin Bonds $7.3 Million
Oak Creek-Franklin School Board (2 seats)
Oak Grove Supervisor 1
Oostburg Trustee (3 seats)
Palmyra-Eagle School Board (3 seats)
Pewaukee Alderperson District 1
Pewaukee Alderperson District 2
Pewaukee Municipal Judge
Pewaukee School Board (3 seats)
Pewaukee Trustee (3 seats)
Pleasant Prarie Trustee 3
Plymouth Supervisor (2 seats)
Port Washington Supervisor (2 seats)
Port Wash-Saukville Bonds $49 Million
Port Wash-Saukville School Bd. (3 seats)
Racine Alderperson District 15
Racine Alderperson District 5
Racine County Executive
Racine Judge Branch 6
Racine Judge Branch 9
Racine Mayor
Racine Unified School Board (3 seats)
Randall Chairperson
Random Lake President
Random Lake Trustee (3 seats)
Reeseville President
Reeseville Trustee (3 seats)
Richfield Trustee (2 seats)
Rochester President
Salem Chairperson
Salem School Board (2 seats)
Saukville Chairperson
Saukville President
Saukville Trustee (3 seats)
Scott Supervisor (2 seats)
Sharon Trustee (3 seats)
Sheboygan Alderperson District 4
Sheboygan Alderperson District 5
Sheboygan Falls Alderperson District 1
Sheboygan Falls Alderperson District 2
Sheboygan Falls School Board (2 seats)
Sheboygan Judge Branch 4
Sheboygan School Board (3 seats)
Shorewood School Board
Shorewood Trustee (2 seats)
Silver Lake President
Silver Lake Trustee (3 seats)
Somers Chairperson
Somers Create Village
Somers Supervisor 1
South Milwaukee Alderperson 1 (2 seats)
South Milwaukee Alderperson 2 (2 seats)
South MilwaukeeSchool Board (2 seats)
St. Francis School Board (3 seats)
Stone Bank School Board
Sturtevant Municipal Judge
Sturtevant Separate School District
Sturtevant Trustee (3 seats)
Sullivan Trustee (2 seats)
Sumner Clerk
Sussex Trustee (3 seats)
Swallow School Board (2 seats)
Theresa Supervisor 1
Troy Chairperson
Troy Supervisor (2 seats)
Union Grove School Board
Vernon Clerk
Walworth Judge Branch 3
Walworth President
Walworth Town Supervisor 1
Walworth Trustee (3 seats)
Waterford Graded School Board (3 seats)
Waterford President
Waterford Supervisor (2 seats)
Waterford Trustee (3 seats)
Watertown Alderperson District 1
Watertown Alderperson District 3
Watertown Alderperson District 7
Watertown Chairperson
Watertown Overturn Citizens United
Watertown Supervisor (2 seats)
Watertown Unified School Board (3 seats)
Waukesha County Executive
Waukesha Judge Branch 10
Waukesha Judge Branch 8
Waukesha School Board (3 seats)
Waukesha Town Chairperson
Waukesha Town Supervisor 2
Waukesha Town Supervisor 4
West Allis-West Milw. School Bd. (3 seats)
West Bend Alderperson District 4
West Bend School Board (2 seats)
Whitewater Alderperson District 4
Whitewater School Board (2 seats)
Whitewater Supervisor 1
Whitnall Bonds 1 $22.5 Million
Whitnall Bonds 2 $6.9 Million
Whitnall School Board (2 seats)
Williams Bay Municipal Judge
Williams Bay President
Williams Bay Trustee (3 seats)
Wilson Chairperson
Wilson Supervisor (2 seats)